Ty wiesz, że Cię kocham!

XXIII spotkanie młodych w Lednicy

2 czerwca 2019

Ty wiesz, że Cię kocham! To hasło XXIII spotkania młodziezy w Lednicy, które odbyło się w minioną sobotę 1. czerwca. W tym roku na Polach Lednickich zgromadziło się ok. 70 tysięcy młodych ludzi, w tym z naszej parafii, którzy przyjechali, aby usłyszeć o miłości Jezusa i na nowo ją odkryć w swoim życiu. 

Piękna pogoda sprzyjała atmosferze modlitwy.  Konferencje, spowiedź, modlitwa, wspólnie spędzony czas, a przede wszystkim Eucharystia, której przewodniczył Abp Stanisław Gądecki z pewnością wydadzą dobry i piękny owoc w życiu młodych ludzi. Mimo zmęczenia każdy wracał z uśmiechem na twarzy, bowiem przeżył coś wyjątkowego - osobiste spotkanie z Chrystusem!

 

 

 

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy się nie mylą nigdy.

Sokrates

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
149 0.16892409324646