Wyślij widokówkę do Izajasza!

7 lipca 2019

Miś Izajasz zakończył w ubiegłą niedzielę swoją misję w roku szkolnym 2018/2019. Odwiedziny rozpoczną się ponownie od września, a tymczasem Miś wypoczywa u księdza Krzysztofa - trochę jest zdziwiony, bo ciągle musi czytać (a przecież miało być odwrotnie?). Izajasz przeszedł również odnowę biologiczną i wylegiwał się przez kilka dni na przenosnym "leżaku". 

Przy okazji przeglądnęliśmy wspaniałe wspomnienia zawarte w albumie, w którym umieściliście piękne zdjęcia pamiątkowe z pobytu Izajasza w Waszych domach. Okazuje się, że Izajasz przebywał nie tylko na Jasieniu, ale nawet trafił do Częstochowy!!! 

Przypominam, że Izajasz w czasie wakacji czeka na kartki pocztowe z pozdrowieniami z miejsc, w których będziecie wypoczywać. Kartki nadsyłamy na adres:

Miś Izajasz
ul. Kartuska 349
80-125 Gdańsk

Udanych wakacji!

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
146 0.15228700637817