Spotkanie miłośników Podhala

25 sierpnia 2019

Środowisko naszej parafii związane z Podhalem wraz z księżmi wikariuszami zapraszają wszystkich o korzeniach podhalańskich oraz miłośników Podhala do włączenia się w utworzenie na Jasieniu Związku Podhalan. Na spotkanie informacyjne dla zainteresowanych zapraszamy w czwartek, 27 czerwca, o g. 19.00 do dolnego kościoła (sala chóru parafialnego).

Odpowiedzialnymi za inicjatywę są Pan Mirosław Adamczyk (na zdjęciu poniżej) oraz Pan Władysław Podgórny. U panów można uzyskać szczegółowe informacje (tel. 609 639 440). Ogólnie o Związku Podhalan można przeczytać na stronie internetowej.

Kolejne spotkanie organizacyjne zaplanowane jest na niedzielę,
25 sierpnia, o g. 19.00 w salce w kościele dolnym

 

Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć, wzywajcie Go, dopóki jest blisko.

Iz 55,6

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
148 0.16735816001892