10 Rocznica nadania imienia Gimnazjum 48

5 czerwca 2014

W czwartek 5 czerwca 2014 roku, z okazji 10 rocznicy nadania imienia Gimnazjum 48 na Jasieniu, modliliśmy się za wszystkich uczniów, absolwentów, nauczycieli i pracowników tej szkoły. Mszy Św. przewodniczył ks. Biskup Wiesław Szlachetka a koncelebrowali ją między innymi Proboszcz Parafii Św. Brygidy w Gdańsku ks. Ludwik Kowalski (pierwszy ksiądz - katecheta Gimnazjum) oraz ks. Paweł Jakimcio (drugi – ksiądz katecheta tegoż Gimnazjum). W Mszy uczestniczyli uczniowie szkoły, rodzice oraz pracownicy i nauczyciele Gimnazjum. Po zakończonej Eucharystii wszyscy udali się do gmachu szkoły, gdzie przy obecności m.in. Prezydenta Miasta Gdańska Pana Pawła Adamowicza oraz Przedstawicieli Oświaty oraz Zrzeszeń Kaszubskich, odbył się uroczysty Apel. Wśród zaproszonych gości i osób które zabrali publicznie głos znalazła się córka patrona szkoły (Lecha Bądkowskiego) Sławina Kosmulska (zd. Bądkowska).

 

Zdjęcia z uroczystości w gmachu szkoły z udziałem Prezydenta Miasta Gdańska (kliknij link)

Tego właśnie Jezusa Bóg wskrzesił, a my wszyscy o tym świadczymy.

Dz 2,32

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
121 0.11023497581482