Sekundycja Ks. Krzysztofa Sieniawskiego

8 czerwca 2014

W niedziele 8 czerwca w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego w naszym kościele o  godzinie 13:15 Ksiądz Neoprezbiter Krzysztof Sieniawski (który odbywał u nas praktyki diakońskie)  odprawił swoją Mszę  Św. tak zwaną Sekundycje – czyli drugą uroczystą Mszę tuż po Święceniach Kapłańskich. Podczas Eucharystii również ks. Krzysztof wygłosił do nas słowo Boże a na jej zakończenie udzielił uroczystego Błogosławieństwa z nałożeniem rąk na wiernych. Księdzu Krzysztofowi raz jeszcze na drodze życia kapłańskiego życzymy w imieniu całej Parafii Szczęść Boże. 

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
121 0.093194007873535