Powstała Nowa Róża

10 czerwca 2014

W naszej Parafii zawiązała się kolejna siódma Róża Różańcowa Św. Rodziny z Nazaretu, zelatorką została Pani Jolanta Damrath, a jej zastępcą Pani Katarzyna Chodkiewicz. W tej chwili modli się codzinnie w naszej parafii 140 osób na Różańcu w intencjach podanych przez Papieża jak i prywatnych.  Dziękujemy wszystkim nowym członkom za włączenie się do wspólnej modlitwy w intencjach Papieskich jak i parafii oraz prywatnych. Niech Maryja wyprasza wszystkim łaski u Swego Syna. Szczęść Boże.

Piotr Liszewski

Członkowie Róży Św. Rodziny

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
121 0.083003997802734