Powstała Nowa Róża

10 czerwca 2014

W naszej Parafii zawiązała się kolejna siódma Róża Różańcowa Św. Rodziny z Nazaretu, zelatorką została Pani Jolanta Damrath, a jej zastępcą Pani Katarzyna Chodkiewicz. W tej chwili modli się codzinnie w naszej parafii 140 osób na Różańcu w intencjach podanych przez Papieża jak i prywatnych.  Dziękujemy wszystkim nowym członkom za włączenie się do wspólnej modlitwy w intencjach Papieskich jak i parafii oraz prywatnych. Niech Maryja wyprasza wszystkim łaski u Swego Syna. Szczęść Boże.

Piotr Liszewski

Członkowie Róży Św. Rodziny

Sprawiedliwi, radujcie się w Panu, bo słuszne jest, by prawi śpiewali pieśń chwały!

Psalm 33,1

124 0.084507942199707