Boże Ciało tuż tuż

15 czerwca 2014

Za kilka dni przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała i Krwi Chrytusa, zwaracamy się do wszystkich parafian aby na ten czas wystroić wszystkie domy, mieszkania i posesje naszej Parafii (nawet i szczególnie te, obok których nie będzie szła procesja). Szczególną prośbę kierujemy do miszkańców i gospodarzy mieszkających przy ulicy Jasieńska, Borsucza, Kuszników i Kartuska aby także udekorować okna, domy i posesje oraz maksymalnie jak można nie parkować w czwartek w Boże Ciało samochodów i innych pojazdów tak aby procesja mogła bez przeszkód przejść. Mapa procesji w czwartek 19 czerwca przedstawiona poniżej (zaznaczona żółtymi pinezkami). 

 

(kliknij zdjęcie aby powiększyć)

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
120 0.092982053756714