Domowy Kościół nie tylko w domu!

8 września 2019

Wspólnota Domowego Kościoła - kręgi które powstały w ubiegłym roku - już zdążyła się pięknie ze sobą zintegrować. Pomimo formacyjnej przerwy na czas wakacji wspólnota nie próżnowała i chętnie spędzała ze sobą czas również podczas trwania wakacji. Wspólny grill, wyjazd na rowery czy kajakowanie - we wszystkim Domowy Kościół jest już zaprawiony. Pierwszy krąg zdązył już spotkać się na pierwszym wrześniowym spotkaniu, które odbyło się w Kawiarence parafialnej.

Wszystkie małżeństwa, które chciałyby dołączyć do Domowego Kościoła, zapraszamy na spotkanie informacyjne z przedstawicielami wspólnoty w niedzielę, 22 września, o g. 11.30 w Kawiarence parafialnej (kontakt z ks. Krzysztofem kssieniawski@gmail.com ). Do zobaczenia!

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.1245391368866