To już rok...

17 czerwca 2014

W czerwcu 2013 roku wystartowała nowa forma parafialnej strony www. Wprowadzona zmana miała ulepszyć jeszcze bardziej poprzednią formę strony która została rewelacyjnie i napisana i upiększana, lecz z biegiem czasu  zmieniały się i oczekiwania i wyzwania. Od zeszłego roku strona funkcjonuje w formacie www, youtube i facebook, roczne statystyki odwiedzin naszej głównej www są obliczane na poziomie ok 34000 osób (komputerów, indywidualnych adresów ip). W porównaniu do porzedniej formy jest zdecydowany wzorst, gdyż roczne statystyki starej www wynosiły ok 16000 osób - odwiedzin. Wszystkim korzystającym z www dziękujemy, życzymy dobrego korzystania z www i obiecujemy jeszcze większą poprawę. Szczęść Boże 

 

(kliknij zdjęcie aby powiększyć)

 

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
119 0.08086085319519