Izajaszowe podziękowanie za kartki!

15 września 2019

Nowy rok szkolny to i nowa siła do działania! Nasz pluszowy motywator do czytania Biblii wrócił wypczęty i ...w nowej szacie! Przez wakacje dzieci nadsyłały do Izajasza kartki pocztowe z miejsc, w których wypoczywały. Dotarło aż 37 widokówek! W dzisiejszą niedzielę każdy życzliwy nadawca otrzymał podziękowanie za nadesłaną kartkę - rekordziści przysłali aż 8 kartek z różnych miejsc! Wszystkie kartki są wspaniałe i piękne. Za wszystkie wielkie podziękowanie!

Hitem tegorocznych spotkań z Izajaszem jest unikatowa pamiątka, jaką mogą otrzymać dzieci w drodze losowania - firmowy długopis Misia Izajasza. Za pomysł i ufundowanie tej atrakcji serdeczne podziękowania dla anonimowych darczyńców! 

Radość jest sercem duszy; oświetla tego, kto ją ma, i ogrzewa wszystkich, na których padają jej promienie

Św. Jan od Krzyża

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
120 0.033271074295044