Mianownanie nowych ministrantów oraz lektora

22 czerwca 2014

W niedziele podaczas naszego Odpustu Parafialnego, na Mszy Św. o godzinie 13:15 mianowanych zostało trzech nowych Ministrantów (Wiktor, Karol i Wiktor) oraz Lektor (Adam Kaim). Wszyscy nowo mianowani wykazywali się sumiennością i gorliwością w wypełnianiu swoich obowiązków oraz dawaniu świadectwa o Chrystusie. Wszystkim składamy serdeczne gratulacje i życzymy duchowego zapału do dalszej posługi dla Pana Boga. Króluj nam Chryste. 

Sprawiedliwi, radujcie się w Panu, bo słuszne jest, by prawi śpiewali pieśń chwały!

Psalm 33,1

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
124 0.085416078567505