Bóg, który uzdrawia

8 października 2019

W niedzielę, 6 października, gościliśmy w naszej parafii Pana Grzegorza Miecznikowskiego, który opowiadał w czasie mszy świętych o swoim doświadczeniu Boga i uzdrowieniu jakiego dokonał w jego życiu. Po wieczornej Eucharystii odbyło się spotkanie z Panem Grzegorzem, który następnie poprowadził modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem. Przy śpiewie pieśni uwielbienia można było również skorzystać z modlitwy wstawienniczej - modlitwy praktykowanej od czasów apostolskich, w których wspólnota modli się za swoich członków. W wieczornym spotkaniu wzięło udział ok. 200 osób. 

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
149 0.18678903579712