Noc, w której rodzi się Słowo

25 grudnia 2019

Punktualnie o Północy w parafii rozpoczęła się tradycyjna Pasterka - msza święta na pamiątkę narodzenia Pana Jezusa, któremu pierwsi pokłonili się pasterze. Uroczystej mszy świętej przewodniczył Ksiądz Proboszcz, a słowo Boże wygłosił ks. Józef, który zwrócił uwagę słuchaczy na prawdziwy prezent świąt, jakim jest osoba Jezusa.

Oprawę muzyczną obok Pana Organisty zorganizowała parafialna orkiestra, a na koniec tradycyjne życzenia popłynęły  góralską gwarą od prezesa Związku Podhalan o. Gdańsk.

Zdjęcia: B. Olszonowicz

Radość jest sercem duszy; oświetla tego, kto ją ma, i ogrzewa wszystkich, na których padają jej promienie

Św. Jan od Krzyża