RADOŚĆ EWANGELII

Modlitwa Uwielbienia

20 lutego 2015

Odpowiadając na wezwanie Papieża Franciszka w Adhortacji Evangelii Gaudium (Radość Ewangelii) – pragniemy, aby w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po wieczornej mszy św., jako przedłużenie dziękczynienia za dar Eucharystii, dar Wspólnoty Kościoła – wprowadzić MODLITWĘ UWIELBIENIA poprzez śpiew i modlitwę spontaniczną. Za liturgię tego dnia odpowiadać będzie wspólnota Domowego Kościoła. WYJĄTKOWO zapraszamy w niedzielę 8. marca 2015 ze względu na REKOLEJKCJE WIELKOPOSTNE (od 1. marca) po wieczornej mszy św.

Tutaj znajdziesz adhortację w treści lub pliku PDF http://nowaewangelizacja.org/evangelii-gaudium-radosc-ewangelii/

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy

149 0.19220614433289