Komunia święta poza mszą świętą

17 marca 2020

Drodzy,

obecna sytuacja wielu z nas skłania do pozostania w domach i nie uczestniczeniu w niedzielnej czy też powszedniej mszy świętej. Dla tych, którzy chcieliby przyjąć Ciało Pana Jezusa w tygodniu, nie przebywając zbyt długo w świątyni, nie narażając się na tłok, proponujemy możliwość przyjęcia Komunii Świętej KAŻDEGO DNIA w czasie trwającej adoracji Najświętszego Sakramentu - co 20 minut dla osób, które kończą adorację Najświętszego Sakramentu (na adorację od 25 marca trzeba się zapisać u ks. Krzysztofa lub ks. Tomasza). 

Przy okazji prosimy, by z troski o innych, przyjmować Komunię Świętą "na rękę" dbając również o czystość swoich dłoni. Nie przyjmujemy Komunii "na rękę" od księdza, który wcześniej udzielał Komunii "do ust" - poprośmy, by oczyścił dłonie. Gdy jest tylko jeden kapłan wówczas osoby chcące przyjąć Komunię Świętą "do ust" powinny podejść w drugiej kolejności.

Chcąc również mieć możliwość transmisji "na żywo"  z naszej świątyni utworzyliśmy Kanał na YT - prosimy o kliknięcie subskrypcji, by transmisje mogły się odbywać: https://www.youtube.com/channel/UC2ylJSQLntLchLqKb-MvyzA/about 

Z serdecznymi pozdrowieniami!

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
119 0.083591938018799