3xM - Maryjny Miesiąc Maj!

1 maja 2020

Drodzy!

Miesiąc maj to czas dla Maryi! Zadbajmy więc o pielęgnowania naszej pięknej maryjnej pobożności. Zapraszamy serdecznie na nabożeństwa majowe - odmawiamy je codziennie po wieczornej mszy świętej (o g. 18.00). Ponadto zapraszamy w tym roku do udziału w spotkaniach wieczornych na nabożenstwie i apelu, kiedy to będziemy się modlić za naszą parafię, o ochronę naszych rodzin i ustanie pandemii. Apele majowe ku czci Matki Bożej codziennie zaczynamy od śpiewu litanii loretańskiej o g. 20.40. 

UWAGA: W maju podczas adoracji ostatnia godzina Komunii św. będzie o g. 20.30

 

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
120 0.089586019515991