Spotkanie opłatkowe Harcerzy

20 grudnia 2014

20.12.2014 roku w naszej harcówce na Gdańskim Jasieniu odbyło się spotkanie opłatkowe Harcerzy. Nasi harcerze przygotowali Jasełka w iście harcerskiej atmosferze, która wszystkim bardzo się podobała. Następnie po odczytaniu Ewangeli mówiącej o Bożym Narodzeniu ksiadz wikariusz złożył wszystkim świateczne życzenia (ks. Proboszcz uczynił to przed Jasełkami gdyż w nawale pracy duszpasterskiej musiał opuścić spotkanie). potem nadszedł czas dzielenia się opłatkiem i na wspólną agapę.

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.082433223724365