Spotkanie opłatkowe młodzieży

23 grudnia 2014

22 grudnia w ładnie przygotowanej salce w trwającym remoncie :) odbyło się spotkanie opłatkowe naszej młodzieży z duszpasterstwa "Namiot spotkania". Klimat iśćie wigilijny: odczytanie Ewangelii o Bożym Narodzeniu, życzenia , dzielenie się opłatkiem , agapa no i kolędowanie. Zaproszonymi gośćmi bylli nasi duszpasterze oraz były opiekun grupy Ks. Patryk Misiewicz. życzymy Wszystkim błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.085263013839722