Odwołana dyspensa

4 czerwca 2020

Drodzy Parafianie!

W związku ze znoszeniem ograniczeń, jakie były konsekwencją pandemii koronawirusa, Arcybiskup Metropolita Gdański wydał dekret, w którym m. in. odwołuje udzieloną przed kilkoma miesiącami dyspensę od udziału we mszy świętej niedzielnej i w święta nakazane. Tym samym przyłączamy się do zachęty Arcybiskupa Metropolity i zapraszamy do naszej świątyni na Eucharystie. W tym samym dekrecie zostaje przywrócona możliwość spotkań grup duszpasterskich oraz posługa dla osób chorych.

Całość dekretu można przeczytać na stronie Gdańskiego Oddziału Gościa Niedzielnego (tutaj).

Im świętsza jest prawda.. tym pokorniejszy powinien być ten, kto ją głosi.

Mikołaj Gogol

116 0.056211948394775