Już gościsz, Jezu, w sercu mym

7 czerwca 2020

W niedzielę, 7 czerwca, w trzych grupach 20-osobowych część dzieci z naszej parafii przystapiła do Pierwszej Komunii Świętej. Była to zupełnie wyjątkowa uroczystość zarówno ze względu na charakter uroczystości jak i na warunki, w których uroczystość miała miejsce. Z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa, ale przede wszystkim z otwartym sercem dzieci przyjęły Pana Jezusa w Komunii Świetej na mszach o g. 9.00, 11.00 i 13.00.

Dzień wcześniej dzieci przystąpiły do spowiedzi świętej.

Foto/Sylwester Kryger, Firma Fotofokus Usługi Fotograficzne

Żadne kazanie nie jest bardziej skuteczne od dobrego przykładu.

św. Jan Bosko

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
120 0.045943975448608