Pożegnanie Ks. Krzysztofa

29 czerwca 2020

W uroczystość Apostołów Piotra i Pawła, 29 czerwca, parafianie pożegnali Ks. Krzysztofa, który posługiwał w naszej parafii przez minione trzy lata. Na Mszy świętej obecna była Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 85, gdzie ks. Krzysztof uczył religii oraz przedstawiciele grup duszpasterskich, z którymi był związany ks. Krzysztof. Miłym widokiem były liczne osoby indiwidualne, które przyszły podziękować i życzyć Bożego błogosławieństwa w nowej parafii, którą od 1 lipca będzie Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Starzynie. Niesamowitą niespodzianką okazał się... Miś Izajasza w tortowej krasie - nie tylko wspaniale wyglądał, ale i pysznie smakował!

Po Mszy świętej odbyło się spotkanie przy torcie w parafialnej kawiarence.

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.087662935256958