Pożegnanie Ks. Proboszcza

28 czerwca 2020

W niedzielę, 28 czerwca, podczas Mszy Świętej o g. 18.00 odbyła się Msza Święta dziękczynna za 10-letnią posługę w naszej parafii Ks. Kanonika Zygmunta Słomskiego, który od 1 lipca będzie posługiwał w Kościele św. Augustyna Biskupa w Nadolu. W imieniu parafian podziękowanie wyraziła Wspólnota Żywego Różańca naszej parafii. Mszę świętą uświetniła obecność orkiestry parafialnej, która zawdzięcza swoje istnienie właśnie Ks. Proboszczowi Zygmuntowi.

Po Mszy świętej odbyło się spotkanie w kawiarence parafialnej.

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.082855939865112