Wprowadzenie w urząd proboszcza

Tak mi dopomóż Bóg i święta Ewangelia którą dotykam.

4 lipca 2020

4 lipca podczas Mszy Św. o godz. 18:00 nastąpiło uroczyste wprowadzenie księdza  Adama Kołkiewicza w urząd proboszcza naszej parafii. Wprowadzenia dokonał ks. vice dziekan dekanatu Gdańsk-Siedlce ks. kanonik Jacek Tabor. Na początku ks. Adam został przywitany przez przedstawicieli naszej parafii, natomiast po homilii, którą wygłosił nowy wikariusz naszej parafii ks. Andrzej Lojtek, ks. Adam wyznał uroczyście wiarę i złożył przysięgę dotykając Ewangeliarza. Dziękujemy wszystkim za obecność i prosimy o modlitwę w intencji całej naszej parafii i ks. proboszcza Adama. 

Zdj. Kamil Żurek

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
121 0.082455158233643