Uroczystość Wniebowzięcia NMP

Nabożeństwo przy figurze Maryi

15 sierpnia 2020

15 sierpnia o godz. 15:00 w uroczystość Wniebowzięcia NMP odbyło się nabożeństwo przy figurze Matki Bożej zielnej ustawionej obok naszego kościoła. Nabożeństwu przewodniczył ks. proboszcz Adam, który razem z ks. Józefem zostawił Maryi intencje całej naszej parafii, zawierzając przez ręce Niepokalanej naszą codzienność Jezusowi Chrystusowi, który jest źródłem pokoju i wszelkiego piękna, które nas otacza. Podczas uroczystego nabożeństwa odbyło się również poświęcenie ziół, kwiatów i owoców.

Sprawiedliwi, radujcie się Panem i miejcie w pamięci świętość Jego.

Psalm 97, 12

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
119 0.076044082641602