KONKURS DLA DZIECI

Poznaj świętych

8 listopada 2020

KONKUS!!!
Miś Izajasz z okazji pięknego listopada bardzo chce poznać życiorysy świętych. Już sięgnął po fachową literaturę. Ale prosi również o pomoc wszystkie dzieci, by w dowolny sposób przedstawiły mu postać jakiegokolwiek świętego. Może być to forma plastyczna, poetycka, muzyczna, teatralna lub jakakolwiek inna. Prace oddajemy do soboty, 21 listopada osobiście ks. Andrzejowi lub przesyłamy na maila: andrzejlojtek@gmail.com. Trzy najciekawsze prace zostaną nagodzone.
Rozwiązanie konkursu w niedzielę, 22 listopada podczas Mszy świętej o godz. 12.00.

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.095724105834961