Kiermasz Ciast

14 grudnia 2013

W ubiegłą niedzielę adwentu 8 grudnia odbył się Charytatywny Kiermasz Ciast przygotowany przez Panie ze Wspólnoty Żywego Różańca. Udało się zebrać 1600 zł - co pozwoliło na przygotowanie 55 paczek ze słodyczami dla dzieci w naszej parafii. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w to dzieło. Bóg zapłać za wsparcie wszystkich Parafian - przez zakup małego ciastka mogliście pomóc innym dając im też coś słodkiego... Dziękuję. ks. Piotr.

ks. Piotr

kiermasz 8.12.2013

ks. Piotr

Kiermasz 8.12.2013

Powinniśmy tak korzystać z obecności Boga, jak korzystamy z oddychania.

Jan Maria Vianney