Św. Mikołaj z Miry u bł. Doroty z Mątew

6 grudnia 2020

6 grudnia gościliśmy podczas Mszy Św.dla dzieci o godz 12:00 oraz dla przedszkolaków o godz 11:00  Św. Mikołaja. Jak zawsze został on przez wszystkich uczestników gorąco przyjęty a w zamian obdarował dzieci słodkościami. Św. Mikołaj z Miry, którego 6 grudnia wspominaliśmy jest patronem Grecji, Rusi, Antwerpii, Berlina, Miry, Moskwy, Nowogrodu; bednarzy, cukierników, dzieci, flisaków, jeńców, kupców, marynarzy, młynarzy, notariuszy, panien, piekarzy, pielgrzymów, piwowarów, podróżnych, rybaków, sędziów, studentów, więźniów, żeglarzy. 

Święty Mikołaju - módl się za nami.

Im świętsza jest prawda.. tym pokorniejszy powinien być ten, kto ją głosi.

Mikołaj Gogol

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
118 0.073665857315063