I Komunia Święta

30 maja 2021

W sobotę 29 maja i niedzielę 30,  w naszej parafii odbyła się I Komunia Święta. 196 dzieci z naszej parafii (91 dziewczynek i 105 chłopców) w oięciu grupach, przyjęło po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. Dzieci z wielką radością i oczekiwaniem spotkały się tego dnia z Chrystusem Eucharystycznym. Dzień wcześniej - 28 maja dzieci przystąpiły do swojej I spowiedzi świętej, przygotowując swoje serce na przyjęcia Chleba Życia. Życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom wspaniałej bliskości ze Zbawicielem, który daje siebie pod postacią chleba i wina i umacnia na drodze ku wieczności.

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.11043810844421