Wyjście Oazy Dzieci Bożych do papugarni

23 czerwca 2021

Podczas ostatniego spotkania Oazy Dzieci Bożych w środę, 23 czerwca odbyła się wycieczka. Najpierw odwiedziliśmy gdańską papugarnię. Dzieci mogły same nakarmić papugi i wiele z nich poznać z bardzo bliska. Papugi były bardzo przyjazne. Następnie udaliśmy się na spacer po starym mieście. Idąc ulicą Długą mogliśmy usłyszeć okrzyki radości, ale i również zawodu kibiców, gdyż właśnie trwał mecz w piłę nożną Polska-Szwecja, który niestety nasza reprezentacja przegrała (2-3). 

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.093626976013184