I Parafialny Konkurs Fotograficzny

Zwycięzcy

9 października 2021

I PARAFIALNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

„Refleksja nad pięknem stworzonego świata”

             W dniach od 7 lutego do 3 października 2021 roku odbywał się w naszej parafii I Konkurs Fotograficzny pod hasłem „Refleksja nad pięknem stworzonego świata”. W konkursie wzięło udział 4 uczestników z naszej parafii, zostało nadesłanych 25 prac.  Z pośród wszystkich prac jury konkursu wybrało następujące:

Nagroda za udział w konkursie:

Jolanta Szczerbowicz-Lewandowska – „Zachodząca cisza”

III Miejsce:

Dariusz Ligenza – „Paź królowej i lawenda”

II Miejsce:

Tomasz Mysza – „Czerwone wierchy”

I Miejsce:

Jarosław Deska – „Pogoń”

Gratulujemy zwycięzcom.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia wystawy ze wszystkich nadesłany prac na konkurs, która zostanie ustawiona przy wyjściu kościoła w dniu 17 października. Nagrody zwycięzcom zostaną wręczone 17 października na zakończenie Mszy Św. o godz. 10:30.

Im świętsza jest prawda.. tym pokorniejszy powinien być ten, kto ją głosi.

Mikołaj Gogol

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
119 0.048964977264404