Spotkania opłatkowe 2021/22

25 grudnia 2021

Tradycją w czasie przed i po świątecznym są różne spotkania opłatkowe. Chcemy w tym czasie dzielić się opłatkiem, a przez to darem obecności z innymi. Dla kapłanów i wielu ludzi wspólnoty działające przy parafii, to grono szczególnych osób bliskich, przyjaciół, których nierzadko traktujemy jak swoją rodzinę. Publikujemy zdjęcia z niektórych spotkań opłatkowych grup parafialnych, które będziemy na bieżąco dodawać, byśmy mogli wspominać radość z przebywania razem. 

A przy okazji zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do wspólnot naszej parafii. A trzeba przyznać, że jest w czym wybierać.

 

 

/Foto: Dominika Mamulska, Aleksandra Kinowska, ks. Andrzej Lojtek/

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.092127084732056