Wręczenie nominacji prałackiej ks. Janowi

12 grudnia 2021

27 listopada Biskup Elbląski Jacek Jezierski przekazał nam radosną informacje, że ks. Jan Chojnacki pomagający w naszej parafii otrzymał nominacje od Papieża Franciszka na PRAŁATA. Serdecznie gratulujemy ks. Janowi tego wyróżnienia. Oficjalne przekazanie nominacji odbyło się w naszej parafii w niedzielę, 12 grudnia o godz. 13.15 podczas Mszy świętej, której przewodniczył Biskup Jacek Jezierski. 

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.085481882095337