Życzenia od duszpasterzy

17 kwietnia 2022

„Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego jest niebywałym triumfem Bożej miłości – poruszającej serca i umysły każdego wierzącego.  Nie sposób opisać dobroć i łaskę, którą zostaliśmy obdarowani – my, zwykli grzesznicy”.
bł. kardynał Stefan Wyszyński.

Drodzy Parafianie!

Święta Wielkanocne to czas niezwykłej radości i przyjęcia do naszego codziennego życia Jezusa Chrystusa, który zwyciężył śmierć i grzech nadając naszemu życiu inny sens, lepszy sens, zgodny z Bożym zamiarem.

Niech te Święta Zmartwychwstania Pańskiego będą dla Was źródłem nadziei i prawdziwego pokoju. Niech Zmartwychwstały Pan da Wam moc ducha, odwagę otwarcia się na łaskę, pełnię miłości oraz na spotkanie z bliźnimi. Nie pozwólmy, aby różnego rodzaju podziały i spory zakłóciły radość tych Świąt. Niech Ewangelia Życia pozwoli Wam z szacunkiem spojrzeć na drugiego człowieka.

Z serca życzymy Wam spokojnych i pełnych miłości Świąt Wielkanocnych. Niech moc Zmartwychwstania Chrystusa udziela się każdemu i czyni z Was odważnych, pokornych i wiarygodnych świadków Bożej Miłości i Miłosierdzia. Życzymy Wam zdrowia i sił, a tym których dotknęła choroba i cierpienie oraz ból z powodu utraty bliskich i kochanych osób, przekazujemy wyrazy solidarności i współczucia. Niech pocieszy Was sam Zmartwychwstały Pan i Jego oraz nasza kochająca Matka – Maryja. W jej oraz bł. Doroty z Mątew opiekę  oddajemy naszą parafię,  szczególnie zaś wszystkich niosących krzyż cierpienia oraz ludzi młodych, przypominając im o miłości Zmartwychwstałego Chrystusa i zawsze aktualnym zaproszeniu, by pójść za Nim.

Pan prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!

Duszpasterze

 

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.084872961044312