Festyn parafialny 2022

18 czerwca 2022

W dniu 18 czerwca odbył się w naszej parafii festyn, którzy rozpoczął nasze przygotowanie do odpustu, szczególnego dnia naszej parafii. Podczas radosnego, rodzinnego spotkania nie zabrało oscypków z grilla, waty cukrowej malowania twarzy, i wielu innych konkursów i atrakcji. O godzinie 14:00 zostało wykonane wspólne zdjęcie parafian. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się przygotowane tego wydarzenia. Szczególne podziękowania dla ks. Marka za zorganizowanie całości a także Związkowi Podhalan w Polsce o. w Gdańsku, wszystkim sponsorom i uczestnikom, szczególnie kwiaciarni „Kwiaciarnie z Miłości” za przeprowadzenie warsztatów dla dzieci. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie festynu, bardzo dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia radosnych zdjęć.

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
121 0.093693971633911