Pielgrzymka do Sianowa i Grabowca

20 października 2022

08.10. udaliśmy się z grupą parafian na pielgrzymkę autokarową. Najpierw pojechaliśmy do Sianowa, gdzie znajduje się Sanktuarium Maryjne - Królowej Kaszub. Tam mieliśmy okazję uczestniczyć w drodze krzyżowej oraz Mszy Św. podczas której zawierzyliśmy rodziny naszej parafii Matce Bożej. Następnie udaliśmy się do Grabowca, gdzie znajduje się jedyny w Polsce Monaster Sióstr Betlejemitek. Była to okazja do tego, aby poznać plan dnia sióstr oraz dowiedzieć się na temat duchowości tego zgromadzenia. 

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas :)

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.090001821517944