Msza Św. Pasterska

25 grudnia 2022

W nocy z 24 na 25 grudnia uczestniczyliśmy we Mszy Św., wspominając narodziny Pana Jezusa. Tegorocznej Pasterce przewodniczył ks. proboszcz Adam. Słowo Boże wygłosił ks. Andrzej wskazując na Jezusa, który tak bardzo cicho i niepostrzeżenie przyszedł do swojego ludu aby z nim być. Przyszedł do ludu, który zupełnie nie spodziewał się takiego Mesjasza, który będzie żył jak on, cierpiał jak on i umierał jak on. Który przyszedł aby być z nami, być w drugim człowieku. Przed Eucharystią Ksiądz Proboszcz wraz z duszpasterzami naszej wspólnoty parafialnej podzielili się opłatkiem z wiernymi. Tradycją staje się już śpiewanie prze naszych księży kolędy "Oj maluśki, maluśki" z ułożonymi nowymi zwrotkami. 

Ten się Bogu podoba, komu się Bóg podoba

św. Rafał Kalinowski

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
119 0.063839912414551