Akcja Letnia - Zwiedzanie Oliwy

Akcja Letnia - Zwiedzanie Oliwy

12 lipca 2023

Dzisiaj w ramach akcji letniej, dzieci naszej parafii udały się wraz z ks. Dawidem do Oliwy. Na początku naszego zwiedzania zostaliśmy przywitani przez ks. bpa Piotra i naszego ks. Proboszcza, który oprowadził nas po Muzeum Archidiecezjalnym, gdzie mogliśmy zobaczyć pamiątki po biskupach gdańskich oraz salę pokoju oliwskiego. Zwiedziliśmy refektarz i krużganki pocysterskie oraz wirydarz. Następnie udaliśmy się do katedry i wysłuchaliśmy prezentacji organowej. Potem udaliśmy się na modlitwę do krypty biskupów gdańskich, a zaraz po tym, zwiedziliśmy Gdańskie Seminarium Duchowne. Ostatnim punktem były lody i wizyta w palmiarni. 

Nieszczęśliwy to ten, który nie potrafi znosić nieszczęścia.

Bias z Prieny

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
120 0.050055980682373