Pielgrzymka do Fatimy

22 września 2023

W dniach 15-22.09 Ks. Proboszcz razem z grupą parafian udał się na pielgrzymkę, której celem była Fatima. Był to szczególny, niezapomniany czas modlitwy,  radości i spotkań.  Każdego dnia pielgrzymi nawiedzali inne miejsca kultu, zachwycali się zabytkami oraz poznawali lokalną kuchnię,  historię, zwyczaje i kulturę. W tych dniach oprócz Fatimy odwiedzili Santiago de Compostela, Bragę, Porto, Lizbonę, Coimbrę, Nazare i wiele innych. Po ośmiu dniach grupa z duchowymi wrażeniami,  pełna zapału na kolejne, wspólne pielgrzymowanie powróciła do swoich domów.

Nieszczęśliwy to ten, który nie potrafi znosić nieszczęścia.

Bias z Prieny

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
119 0.052333116531372