Bal Wszystkich Świętych

28 października 2023

28 listopada w naszej parafii odbył się Bal Wszystkich Świętych, który był radosną i edukacyjną alternatywą dla pogańskiego Hallowen. Wzięło w niej udział około 70 dzieci, które przebrały się za swoich ulubionych świętych i błogosławionych. Niektóre dzieci przygotowały nawet rekwizyty i akcesoria związane ze swoimi świętymi, np. różaniec, krzyż, miecz czy habit zakonny. Po prezentacji świętych, rozpoczęła się zabawa przy muzyce  religijnej i popularnej. 

Nieszczęśliwy to ten, który nie potrafi znosić nieszczęścia.

Bias z Prieny

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
119 0.086900949478149