Bierzmowanie 2021

PODZIAŁ NA GRUPY ORAZ TERMINARZ KATECHEZ DO POBRANIA W LINKACH PONIŻEJ

Podział  grup

Kalendarium spotkań - II semestr

Od II semestru katechezy odbywają się co drugą środę w połączeniu z mszą świętą - tylko dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Obecność na spotkaniach jest obowiązkowa. Spotkania odbywają się o g. 19.00 w dolnym kościele

Spotkania online w formie dyskusji na temat poruszony wcześniej podczas katechezy w programie discord co drugą środę (o g. 19.00 grupa 1 i 2, o g. 20.00 grupa 3 i 4)

Mimo zaistniałej sytuacji, proszę, jeśli będzie to możliwe, aby kandydaci uczęszczali na msze św. o g. 13.15 oraz na nabożeństwa drogi krzyżowej o g. 19.30 w górnym kościele.

Spotkanie dla rodziców kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w niedzielę, 11. kwietnia br. o g. 19.00 (po wieczornej mszy św.)

Ks. Tomasz

Powinniśmy tak korzystać z obecności Boga, jak korzystamy z oddychania.

Jan Maria Vianney

121 0.089504957199097