Porządek mszy świętych w niedzielę i święta nakazane:
sobota godz. 18.00 - msza z formularza niedzielnego

7:30 - msza poranna
9:00
10:30 - Suma Parafialna
10.45 - msza dla przedszkolaków w okresie roku szkolnego  (dolny kościół)

12:00 - msza dla dzieci szkolnych (górny kościół)
13:15 - msza z udziałem kandydatów do bierzmowania
18:00 - msza wieczorna
Dni powszednie8:00, 18:00 
możliwość spowiedzi 5 minut przed mszą
środa - 17.30 różaniec po mszy Nowenna do MBNP
czwartek -Adoracja po mszy wieczornej do 20.00 oraz spowiedź 

 

Godziny otwarcia Biura Parafialnego:

wtorek, czwartek 16.00 - 17.30
sobota 10.00 - 12.00

Adres:
ul. Kartuska 349
80-125 Gdańsk
tel. 58 3-03-99-94

e-mail: pytania@parafiajasien.gda.pl

Numer konta:
24 1240 1268 1111 0000 1541 8823

Lista kandydatów 2017

LISTA ZAMKNIĘTA DNIA 25.09.2016

Alba Martyna

Andrzejczak Norbert

Bagińska Julia

Brudnowski Stefan

Brzeziński Dawid

Budzisz Aleksandra

Bystrek Amanda

Chanduszko Karolina

Chrzęszczyk Dawid

Chudzik Karol

Czarnul Patrycja

Dąbkowski Jędrzej

Dąbrowski Krzysztof

Dejnarowicz  Dariusz

Dybska Julita

Dybski Piotr

Erofei Daniel

Filipov Aleksander

Gaede Vanessa

Gałuszka Marta

Garbacz Jagoda

Garbuski Adrian

Giec Nikola

Giza Weronika

Gorczyński Dominik

Górska Cynthia

Groenke Piotr

Grzenkowitz Wiktoria

Grzybowski Dawid

Guzowski Maciej

Halman Beata

Halman Mateusz

Halman Remigiusz

Hinc Paulina

Iwicki Łukasz

Kamrowski Daniel

Kąkol Rafał

Kierzkowska Klaudia

Kisiel Franciszek

Klepaczko Dominika

Koenner Adrian

Kopacz Natalia

Kowalewski Robert

Kowalski Karol

Kreczkiewicz Aleksandra

Kuklińska Karolina

Lickiewicz Michał

Maciejewska Malwina

Marczak Wiktoria

Matczak Antonina

Matysiak Michalina

Maziuk Łukasz

Mazur Natalia

Mąsior Aleksandra

Miakinko Wiktoria

Migas Bartosz

Możejko Róża

Niedzwiedzka Julia

Niedźwiecka Julia

Omieciński Paweł

Orłowski Ignacy

Ostrzycki Piotr

Papierowska Natalia

Piernicka Paulina

Pigońska Magdalena

Plona Paulina

Płatkowski Michał

Płotka Mikołaj

Polaczyk Kacper

Ptok Adam

Rohde-Goluch Aleksandra

Roztkowska Weronika

Rozwadowska Marta

Rybicka Alicja

Rycewicz Dominik

Sawicki Jakub

Skomra Oskar

Skorupski Marceli

Smoleń Gracjan

Sokołowski Dawid

Szadziewicz Emilia

Szczepkowski Piotr

Szymczak Damian

Thomas Agata

Tybuś Ada

Tyczyński Jan

Urbańska Kamila

Waluś Julianna

Wasilewska Klaudia

Wierzba Jakub

Wilska Joanna

Wojsz Nikodem

Woroniecka Zuzanna

Wrotna Dominika

Załęski Adam

Zaremba Adam

Ziemann Patryk

Zwara Jan

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
33 0.10592079162598