Krąg biblijny

Stanowi propozycję dla osób dorosłych, które chciałyby bliżej poznać Biblię i nauczyć się żyć słowem w niej zawartym, a więc słuchać tego, co mówi do człowieka Bóg, a także odpowiadać na doświadczenie słowa Bożego poprzez modlitwę świętym tekstem. Spotkania Kręgu biblijnego mają charakter otwarty i niezobowiązujący, choć po doświadczeniu słowa Bożego bardzo uzależniający. Spotkania o charakterze biblijnym odbywają się raz w tygodniu w piątek o g. 19.00 w Kawiarence parafialnej. Odpowiedzialnym za spotkanie jest ks. Krzysztof Sieniawski.

Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy.

Seneka

130 0.16326689720154