Krąg biblijny

Stanowi propozycję dla osób dorosłych, które chciałyby bliżej poznać Biblię i nauczyć się żyć słowem w niej zawartym, a więc słuchać tego, co mówi do człowieka Bóg, a także odpowiadać na doświadczenie słowa Bożego poprzez modlitwę świętym tekstem. Spotkania Kręgu biblijnego mają charakter otwarty i niezobowiązujący, choć po doświadczeniu słowa Bożego bardzo uzależniający. Spotkania o charakterze biblijnym odbywają się raz w tygodniu w piątek o g. 19.00 w Kawiarence parafialnej. Odpowiedzialnym za spotkanie jest ks. Krzysztof Sieniawski.

Nie jesteśmy więc, bracia, dłużnikami ciała, abyśmy mieli żyć według ciała.

Rz 8,12

131 0.16641998291016