Wspólnota Małżeństw Katolickich

Powstała w kwietniu 2018 roku i zrzesza katolickie małżeństwa sakramentalne, które na drodze formacji pragną pogłębiać swoje życie osobiste, małżeńskie i rodzinne korzystając ze środków dawanych przez Ewangelię i doświadczenie innych małżeństw. Docelowo wspólnota będzie formowała się w Ruchu Światło-Życie w ramach Domowego Kościoła - Kręgów Rodzin.

Opiekunem spotkań jest ks. Krzysztof Sieniawski.

Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy.

Seneka