Wspólnota Modlitwy Młodych "Duc in altum"

Pierwszym inicjatorem powstania Wspólnoty Młodzieżowej był Ks. Patryk Misiewicz. Powstała Ona jesienią 2012 roku. Skupia w sobie młodzież szkoły gimnazjalnej i średniej. Spotkania wspólnoty odbywały się niegdyś w każdy poniedziałek o godzinie 19:00. Celem wspólnoty jest poznawanie Słowa Bożego, wspólna modlitwa, budowanie relacji międzyludzkich oraz odkrywanie najważniejszych wartości i postaw życiowych. Patronem tej wspólnoty jest Św. Jan Bosko. Obecnie grupa spotyka się w piątki o godz. 19.00. Opiekunem grupy jest ks. Krzysztof. Obecnie Wspólnota nosi nazwę Wspólnota Modlitwy Młodych Duc in altum.

Ten się Bogu podoba, komu się Bóg podoba

św. Rafał Kalinowski