23.10.2019

Szczęść Boże,

po spotkaniu z rodzicami pozostawiam jeszcze jeden pomysł wszystkim chętnym rodzicom. Pomysł dotyczy wspólnego wyjazdu rodziców na dzień integracji 13/14 grudnia br. Wyjazd około g. 18.00 w piątek, powrót w sobotę w godzinach późnego popołudnia. Koszt to około 90 zł. Będzie trochę zabawy i trochę modlitwy. Rodziców zainteresowanych proszę o informację mailową kssieniawski@gmail.com . Musi zebrać się grupa przynajmniej 30 osób. Zachęcam!

22.10.2019

Szczęść Boże,

dzisiaj spotkanie dla rodziców (bez dzieci) i okazja do spotkania z Panią krawcową, która odpowie na pytania dotyczące alb.

Zamieszczam również spis pieśni, z którymi dzieci powinny się zaznajomić. Pieśni można znaleźć tutaj: Pieśni dla dzieci .

15.10.2019

Szczęść Boże,

w najbliższą niedzielę (20 października) na mszy św. o g. 12.00 poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii świętej.

Dzieci i rodziców zachęcam do wzięcia udziału w sobotniej procesji różańcowej ulicami naszej parafii. Msza św. o g. 18.00 i po niej procesja, zakończenie ok. g. 21.00 (dla chętnych!)

Z moich obliczeń wynika, że nie wszyscy jeszcze odebrali książeczkę do naklejek za niedzielną mszę świętą. Przy tym przypominam, że msza św. o g. 12.00 jest obowiązkowa dla dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii św.

06.10.2019

Szczęść Boże,

przypominam o miesiącu różańcowym. Dzieci z radością przychodzą na 5 wybranych spotkań w październiku - różaniec w poniedziałki, środy i piątki o g. 17.00 w górnym kościele. Przy tej okazji potwierdzeniem obecności jest zabrany obrazek (w zależności od dnia może być ich kilka) - uwaga: kilka obrazków może świadczyć o obecności na jednym spotkaniu ponieważ niekiedy dzieci otrzymują kilka obrazków jednego dnia.

Przypomnienie również o tym, że msza św. o g. 12.00 jest dla dzieci obowiązkowa, a ławki specjalnie dla dzieci zarezerwowane i podpisane hasłem "Godzina 12.00: Dzieci - I Komunia".

Z pozdrowieniem,

ks. Krzysztof

Jestem to znaczy : żyję, wiem, chcę, kocham.

Św. Edyta Stein