Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny - procesja różańcowa

21 października 2019

19 października 2019 w Parafii bł. Doroty z Mątew w Gdańsku odbyła się procesja różańcowa w intencji misji i misjonarzy pracujących na wszystkich kontynentach. W procesji niesiony był też różaniec przygotowany przez parafian, którego długość przekraczała 15 m.

Pozostałe

Zobacz również!

Powstań, ty, który już straciłeś nadzieję. Powstań, ty, który cierpisz. Powstań, ponieważ Chrystus objawił ci swoją miłość i przechowuje dla ciebie nieoczekiwaną możliwość realizacji.