Przygotowania na boisku!

21 października 2017

W październikową sobotę nasi ministranci rozpoczęli sportowe przygotowania do udziału w rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu Trunieju o Mistrzostwo Archidiecezji Gdańskiej w Piłce Nożnej Halowej. Ponad godzinny trening odbył się na sali gimnastycznej miejscowej Szkoły Podstawowej nr 85. Zmagania w pierwszym etapie turnieju rozpoczynają się już w przyszłą sobotę w Gdańsku. Zapraszamy na stronę Duszpasterstwa LSO Archidiecezji Gdańskiej.

Nie jesteśmy więc, bracia, dłużnikami ciała, abyśmy mieli żyć według ciała.

Rz 8,12

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
134 0.16037321090698