II niedziela zwykła.

18 stycznia 2020

1. Dzisiaj, po każdej Mszy św. zbiórka do puszek dobrowolnych ofiar na wsparcie działalności naszego parafialnego biuletynu. Dziękujemy za złożone ofiary!

2. Przypominamy, że „kolęda” rozpoczyna się w naszej parafii od poniedziałku do piątku od g. 17.00, natomiast w sobotę i niedzielę od g. 15.00. Plan kolęd na nadchodzący tydzień dostępny w biuletynie parafialnym oraz na stronie internetowej naszej parafii.

3. Ksiądz Proboszcz zaprasza do wzięcia udziału w pielgrzymce autokarowej do Medjugorie w dniach 19 – 26 kwietnia. Szczegółowy plan wyjazdu, informacje i ewentualne zapisy u Księdza Proboszcza.

4. W środę, po wieczornej Eucharystii, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek tradycyjnie adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji, o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o g. 17. 15 różaniec w intencji pokoju na świecie.

5. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na wspólną Eucharystię w najbliższą sobotę, 25. stycznia o g. 11.00. Mszy Świętej przewodniczyć będzie ks. Andrzej Szymański, Misjonarz Krwi Chrystusa. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu, a później, w kawiarence parafialnej, spotkanie wszystkich wspólnot Krwi Chrystusa  z archidiecezji gdańskiej.

6. Związek Podhalan działający przy naszej parafii, zaprasza serdecznie na uroczystą Eucharystię w sobotę, 25. stycznia o g. 16.00. Uroczystej Mszy przewodniczyć będzie biskup Wiesław Szlachetka, biskup pomocniczy naszej archidiecezji. Podczas Eucharystii, będzie miało miejsce uroczyste zaprzysiężenie członków Związku Podhalan. Zapraszamy!

7. Najbliższa katecheza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się po feriach szkolnych, w środę 29. stycznia, o g. 19.00 w dolnym kościele. Obowiązkowe spotkanie dla rodziców w niedzielę 2. lutego, o g. 19:15 w dolnym kościele.

8. Poszukujemy osób, które chciałyby pomóc w redagowaniu naszego biuletynu. Chętnych prosimy o kontakt mailowy z Księdzem Tomaszem.

9. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych oraz do czytania prasy katolickiej, odwiedzenia naszej parafialnej strony internetowej i zabrania ze sobą naszego parafialnego biuletynu!

Jezus rzekł: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście. Ja dam wam wytchnienie.

Mt 11,28

140 0.19746398925781