III Niedziela Wielkanocna - Niedziela Biblijna

5 maja 2019

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna XI Tydzień Biblijny. Zachęcamy, aby w tym tygodniu sięgnąć częściej do Pisma Świętego, a może odwiedzić również spotkanie Kręgu biblijnego w piątek o g. 18.30 w Bibliotece.

2. Spotkanie Bractwa św. Pawła w poniedziałek o g. 19.00 w Bibliotece parafialnej.

3. Parafia Bożego Ciała w Gdańsku-Morenie organizuje 10-dniowy wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży do Zakopanego w dniach 29 lipca – 7 sierpnia. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Plan wyjazdu dostępny u ks. Krzysztofa. Możliwość zapisów również u ks. Krzysztofa przez najbliższe 3 niedziele lub do wyczerpania wolnych miejsc.

4. W przyszłą niedzielę, która jest obchodzona jako Niedziela Dobrego Pasterza, wzorem zeszłego roku będzie można objąć swoją modlitwą jednego kleryka przygotowującego się do kapłaństwa w naszym Gdańskim Seminarium Duchownym zabierając kartonik z jego imieniem. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w tę akcję.

5. Za tydzień w kawiarence parafialnej o g. 19.15 spotkanie wspólnoty młodzieżowej „Ruch Lednicki”.

6. Ks. Tomasz zaprasza młodzież do udziału w spotkaniu młodych w Lednicy 1. czerwca tego roku. Koszt 90 zł od osoby (autokar) wpłacane przy zapisach. Więcej informacji i zapisy u ks. Tomka w zakrystii po mszy.

7. Ks. Tomasz organizuje wyjazd młodzieży na „Wieczór Modlitwy Młodych” w piątek, 17 maja. Wyjazd ok. 19.00 powrót po g. 24.00. Potrzebna zgoda rodziców. Zapisy i więcej informacji u Ks. Tomka.

8. Wspólnota Szkoła Maryi zaprasza do wzięcia udziału w rekolekcjach ewangelizacyjnych, które odbędą się w naszej parafii w weekend 24 – 26 maja. Więcej informacji na plakatach.

Czego Bóg chce od ciebie, to musisz omówić z Nim w cztery oczy.

św. Edyta Stein

133 0.23092007637024