TERMIN BIERZMOWANIA: 29 maja 2018 r. godz. 18.00

PRZEWODNICZY: Bp Wiesław Szlachetka, biskup pomocniczy

WAŻNE INFORMACJE

1) Kalendarium:

14 maja (poniedziałek) - spotkanie dla rodziców, godz. 19.00 (górny kościół)

20 maja (niedziela) - msza święta o g. 13.15 i początek nowenny do Ducha Świętego

21 maja (poniedziałek) - kontynujemy 9-dniową nowennę przed uroczystością bierzmowania, godz. 18.00 (kościół górny), po mszy świętej PRÓBA

28 maja - spowiedź dla młodzieży, rodziców, świadków, godz. 19.00 (górny kościół)

29 maja - UROCZYSTOŚĆ BIERZMOWANIA (gromadzimy się o g. 17.15)

2) INNE

W niedzielę, 13 maja, po mszy św. należy UZUPEŁNIĆ dane ŚWIADKA i IMIĘ PATRONA oraz DOSTARCZYĆ ZAŚWIADCZENIA o przyjętym chrzcie, a także zgodę na bierzmowanie poza miejscem zamieszkania.

Osoby, które NIE ZALICZYŁY jeszcze katechizmu mają ostateczny termin do niedzieli - 13 maja.

Informuję, że osoby, które nie zaliczyły katechizmu, bądź nie uczęszczały na spotkania i msze święte o g. 13.15 NIE ZOSTANĄ dopuszczona do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zgodnie z informacją przekazaną na początku roku szkolnego.

ks. Krzysztof

Po zimie idzie wiosna, po smutku - pogoda.

przysłowie łacińskie