Ruch Rodzin Nazaretańskich

Ruch Rodzin Nazaretańskich (RRN) jest międzynarodowym, katolickim ruchem apostolstwa rodzin, którego celem jest uświęcenie poprzez pogłębienie życia Ewangelią w oparciu o komunię życia w codzienności z Chrystusem na wzór NMP.
U podstaw ruchu leży prawda, że w świetle wiary każde życiowe wydarzenie ma głęboki sens. Przez modlitwę, sakramenty, kontemplację i konferencje zagłębiamy się w tajemnicę miłości Boga i Matki Najświętszej do każdego człowieka.

Nasze spotkania odbywają się raz w tygodniu we WTOREK po Mszy św. o godzinie 18.00, opiekunem jest ks. Rafał.

Ten się Bogu podoba, komu się Bóg podoba

św. Rafał Kalinowski