Ruch Rodzin Nazaretańskich

Ruch Rodzin Nazaretańskich (RRN) jest międzynarodowym, katolickim ruchem apostolstwa rodzin, którego celem jest uświęcenie poprzez pogłębienie życia Ewangelią w oparciu o komunię życia w codzienności z Chrystusem na wzór NMP.

U podstaw ruchu leży prawda, że w świetle wiary każde życiowe wydarzenie ma głęboki sens. Przez modlitwę, sakramenty, kontemplację i konferencje zagłębiamy się w tajemnicę miłości Boga i Matki Najświętszej do każdego człowieka.

Nasze spotkania odbywają się raz w tygodniu we WTOREK po Mszy św. o godzinie 18.00, opiekunem jest Ks. Tomasz Topolski

Nie jesteśmy więc, bracia, dłużnikami ciała, abyśmy mieli żyć według ciała.

Rz 8,12