Ruch Rodzin Nazaretańskich

Ruch Rodzin Nazaretańskich (RRN) jest międzynarodowym, katolickim ruchem apostolstwa rodzin, którego celem jest uświęcenie poprzez pogłębienie życia Ewangelią w oparciu o komunię życia w codzienności z Chrystusem na wzór NMP.

U podstaw ruchu leży prawda, że w świetle wiary każde życiowe wydarzenie ma głęboki sens. Przez modlitwę, sakramenty, kontemplację i konferencje zagłębiamy się w tajemnicę miłości Boga i Matki Najświętszej do każdego człowieka.

Nasze spotkania odbywają się raz w tygodniu w PONIEDZIAŁEK po Mszy św. o godzinie 18.00, opiekunem jest Ks. Tomasz Topolski. Moderatorem Pani Bożena Domachowska.

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy